Pily

Řadit podle :||
 • Benzínová pila ECHO CS 352 AC

  benzinova-pila-echo-cs-352-ac.png

  První ECHO pila s automatickým sytičem, díky kterému nastartujete vždy rychle a naplno. Elektromagnetický ventil na karburátoru řídí množství paliva v závislosti na teplotě motoru.

  Cena:0.00
 • Benzínová pila HUSQVARNA 120 Mark II

  benzinova-pila-husqvarna-120.png

   

  Snadno ovladatelná všestranná řetězová pila pro neprofesionální použití. Díky dostatečnému řeznému výkonu je pila vhodná pro řezání palivového dříví, kácení stromů menších průměrů a odvětvování.

   

  Cena:0.00
 • Kolébková pila/cirkulárka SCHEPPACH HS 410

  kolebkova-pila-cirkularka-scheppach-hs-410.jpg

   

  Kolébková pila Scheppach HS 410 je moderní a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je naprosto snadná.

  Cena:0.00
 • Benzínová pila ECHO CS 310 ES

  motorova-pila-echo-cs-310es.png

  NÁŠ TIP - AKČNÍ CENA! Model s výborým poměrem cena/výkon a prvotřídní kvalitou všech použitých materiálů a ergonomiky. Poměr váhy a výkonu z ní činí bezkonkurenční, lehce ovladatelnou pilu.

   

  Cena:0.00
 • Benzínová pila ECHO CS 352 ES

  benzinova-pila-echo-cs-352-es.png

   

  AKČNÍ CENA! Řetězová pila vyráběná v Japonsku vhodná pro kutily a farmáře pro přípravu palivového dřeva či prořezávku lesních a náletových porostů.Je  vybavená všemi moderními technologiemi, které jsou výsadou profesionálních pil.

   

  Cena:0.00
 • Benzínová pila HUSQVARNA 135 Mark II

  benzinova-pila-husqvarna-135.png

  Lehká a výkonná pila pro neprofesionální použití, kterou lze velmi snadno nastartovat a ovládat. Vybavena motorem X-Torq® s nižší spotřebou paliva a sníženou úrovní emisí.

   

  Cena:0.00
 • Elektrická pila ECHO CS-2000

  elektricka-pila-echo-cs-2000.jpg

  NOVINKA! Řětezová pila s příčně uloženým motorem a beznástrojovým bočním napínáním řetězu s automatickým mazáním řetězu.Vhodná pro kutily preferující elektrický pohon a pro lehčí práci na zahradě.

   

  Cena:0.00
 • Kolébková pila/cirkulárka SCHEPPACH HS 510

  kolebkova-pila-cirkularka-scheppach-hs-510.jpg

  Kolébková pila Scheppach HS 510 je moderní a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je naprosto snadná.

  Cena:0.00
 • Akumulátorová vyvětvovací pila HUSQVARNA 115i PT 4

  akumulatorova-vyvetvovaci-pila-husqvarna-115i-pt-4.png

  Teleskopická aku vyvětvovací pila s dlouhým, až 4 m dosahem. Lehká a výkonná pila se štíhlým designem, vybavená intuitivní klávesnicí a napínáním řetězu bez použití nářadí. Dodává se bez baterie a nabíječky.

  Cena:0.00
 • Benzínová pila ECHO CS-420 ES

  benzinova-pila-echo-cs-420.jpg

  AKCE! Pila určená pro všestranné řezání.vybavena odlehčeným startováním a konstruována pro co nejmenší zatížení obsluhy.Velký vzduchový filtr a systém G-FORCE umožňuje delší intervaly údržby a optimální chod motoru.

   

  Cena:0.00
 • Kolébková pila/cirkulárka SCHEPPACH HS 730

  kolebkova-pila-cirkularka-scheppach-hs-730.jpg

  Kolébková pila Scheppach HS 730 je špičková a mnohem bezpečnější varianta oblíbených cirkulárek pro ty, kteří musí každoročně zvládnout pořezat opravdu velké množství dřeva. 

  Cena:0.00
 • Elektrická pila HUSQVARNA 418 EL

  elektricka-pila-husqvarna-418-el.png

   

   

  Elektrická řetězová pila s délkou lišty 14 palců  je určena pro profesionály, jako jsou např. truhláři a elektrikáři, ale i pro domácí kutily. Nabízí celkově vynikající výkon, ovladatelnost a ergonomii.

   

   

   

   

  Cena:0.00
 • Benzínová pila ECHO CS-281 WES

  benzinova-pila-echo-cs-281-wes-30.jpg

  Speciální motorová pila, která vyniká díky unikátní konstrukci extrémně nízkou váhou. Oproti svému předchůdci CS-280WES je tato pila posílena na výkonu. Jedná se o jednu z nejlehčích obouručních pil na světě. 

  Cena:0.00
 • Elektrická pila HUSQVARNA 420 EL

  elektricka-pila-husqvarna-420-el.png

   

  Elektrická řetězová pila s příkonem 2000 W, s vodící lištou 16" je určena pro profesionály, jako jsou např. truhláři a elektrikáři. Nabízí celkově vynikající výkon, ovladatelnost a ergonomii, díky vynikajícímu řeznému výkonu, robustní konstrukci a úzkému tělu.

   

   

  Cena:0.00
 • Akumulátorová pila ECHO DCS 2500 T

  akumulatorova-pila-echo-dcs-2500-t[1].png

  Nejlehčí aku pila na světě s ohromující řezací sílou a akcelerací. Poskytuje stejný řezný výkon jako benzínová pila CS-2511TES. Bezkartáčový motor umožňuje snadnou údržbu.

  Cena:0.00
 • Benzínová pila ECHO CS 362 WES

  benzinova-pila-echo-cs-362-wes.png

  Nová pila s unikátní konstrukcí horizontálního válce disponuje užším tělem a  díky tomu vám usnadní přístup do hůře přístupných prostor.

  Cena:0.00
 • Kolébková pila LUMAG WS 700 T

  kolebkova-pila-lumag-ws-700-t.jpg

  Robustní a kompaktní celokovová konstrukce.Bezpečné řezání díky krytému pracovnímu prostoru.Stabilní a dostatečné výkonná k řezání větví, polen a kmenů.

  Cena:0.00
 • Akumulátorová pila ECHO DCS - 2500T C

  akumulatorova-pila-echo-dcs-2500t-c.png

  Nejlehčí aku pila na světě s ohromující řezací sílou a akcelerací. Poskytuje stejný řezný výkon jako benzínová pila CS-2511TES. Bezkartáčový motor umožňuje snadnou údržbu.

  Cena:0.00
 • Akumulátorová pila HUSQVARNA 120i

  aku-pila-husqvarna-120i-kit.png

  Lehká, snadno ovladatelná řetězová pila na baterii je ideální pro kácení malých stromů, prořezávání nebo řezání menších větví. Je vybavena intuitivní klávesnicí pro bezpečné a pohodlné spouštění.

   

   

  Cena:0.00
 • Akumulátorová pila HUSQVARNA 330i

  akumulatorova-pila-husqvarna-330i.png

  Tichá, lehká a snadno ovladatelná řetězová pila. Perfektní pro tesaře, sadaře a další náročné uživatele. vybavena bezkartáčový motorem s dlouhou životností a napínáním řetěz bez použití nástrojů.(bez baterie a nabíječky)

  Cena:0.00